Lekos - internet service provider

webmail

Pracovné ponuky

SIEŤOVÝ A SYSTÉMOVÝ ADMINISTRÁTOR

  • Miesto práce: Štefana Kukuru 14, Michalovce
  • Ponúkaný plat: 2 000 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy podľa schopností
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
  • Návrh a správa fyzickej a virtuálnej sieťovej infraštruktúry,
  • práca so sieťovými protokolmi IP (LAN, WAN),
  • konfigurácia aktívnych prvkov na sieti (Router, Switch),
  • návrh a správa bezdrôtových technológií,
  • inštalácia a konfigurácia zariadení u zákazníka,
  • správa a údržba klientskych staníc u zákazníka,
  • vzdialená podpora a servis u zákazníka,
  • návrhy a riešenia pri odstraňovaní problémov už existujúcej sieťovej prevádzky,
  • sledovanie a eliminácia výpadkov siete,
  • práca v neustále sa rozvíjajúcom tíme odborníkov,
  • práca na nových projektoch a proaktívne riešenie zverených úloh,
  • implementácia hardvérových a softvérových komponentov v našom systéme a zákazníckych prostrediach,
  • podpora spolupracovníkov pri integrácii systému do zákazníckeho prostredia.
Zamestnanecké výhody, benefity
  • notebook,
  • mobilný telefón,
  • bezplatné školenia,
  • účasť na konferenciách,
  • príspevky na ďalšie vzdelávanie,
  • možnosť ďalšieho profesijného rastu,
  • práca s modernými technológiami a inováciami v mladom kolektíve.
Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

  • problematika sietí LAN/WAN - pokročilý
  • Cisco produkty, Cisco IOS - pokročilý
  • príkazový riadok - pokročilý
  • bezdrôtové technológie Wifi - pokročilý
  • licencované spoje - pokročilý
  • sieť. protokoly (SNMP, DNS, NTP, SMTP, HTTP/S) - pokročilý
  • routovacie protokoly (OSPF, BGP) - pokročilý
  • unixové nástroje - pokročilý
  • balancing a firewall (security) - pokročilý
  • kvalifikácia Cisco CCNA - pokročilý

Vodičský preukaz

  • B

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • cieľavedomosť,
  • samostatnosť,
  • iniciatívnosť,
  • vynachádzavosť,
  • ochota vzdelávať sa,
  • schopnosť pracovať v tíme,
  • ochota deliť sa o svoje poznatky.
Informácie o výberovom konaní
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš štrukturovaný životopis na uvedenú e – mailovú adresu: personalne@lekosonline.sk.
Do predmetu správy prosím napíšte názov pracovnej pozície: Sieťový a systémový administrátor
Následne budeme kontaktovať vybraných uchádzačov a dohodneme si presný termín osobného pohovoru.

Adresa spoločnosti
LEKOS s. r. o. Michalovce
Nad Laborcom 48
071 01 Michalovce

Tel.: 056/6982660
E-mail: personalne@lekosonline.sk
Optická digitálna televízia | Internet | Všeobecné obchodné podmienky
Pracovné Ponuky | Cenník Pripojenia | Kontakt